Sac işleme

Sac İşleme ve Sac İşleme Hizmetleri Nelerdir ?

Metal Sac İmalatında Metal Parça ve Yapı oluşturmak için bir çok işlem uygulanır. Oluşturulan Metal Parçalar oldukça dayanıklı olduğu için son kullanım uygulamaları için vazgeçilemez bir üründür. Tüm Endüstri Sektörünün( Otomotiv , Havacılık , Tıp vb.) ihtiyacı olan Sac İmalatı, ürün ve kaliteli hizmet için oldukça gerekmektedir.

Şanlıbayrak Çelik Firması olarak Amacımız her zaman ekonomik güvenilir ve kaliteli sizlere layık üretim yapmaktır. Sac İşleme Makinalarımız ile çok yönlü bir şekilde kesme , kaynak, dolgu yapmak için sektöre destek vermektedir.

Bizler parçaları kendimiz üretip montaj yapıp bırakmıyoruz. Bizler aynı zamanda  sizlerin istekleri doğrultusunda geliştirme ve optimizasyon süreçlerinde de sizleri destekliyoruz. Kaliteli ürünler sunarak müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelere çıkartıyoruz.

  • Kesme ve Kaynak
  • Sac Bükme
  • Sac Asit ile Temizleme
  • Kumlama

Çelik Konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon, çelik kirişler, kolonlar ve çerçevelerini temel yapısal elemanlar olarak kullanan bir inşaat yöntemidir. Bu teknik, yüksek dayanıklılık, esneklik ve tasarım çeşitliliği sunar. Çelik konstrüksiyon genellikle gökdelenler, köprüler ve endüstriyel tesislerin inşasında kullanılır.

Projeniz için Teklif Alın

Çelik ile ilgili Her şey

Hit enter to search or ESC to close