Hizmetlerimiz

Çelik Konstrüksiyon Yapı Sistemleri
Çelik Konstrüksiyon Yapı Sistemleri
Çelik çatı sistemleri; fiyat avantajı, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması, gerektiğinde nakil edilebilmesi vb. avantajları sağladığından dolayı sıkça tercih edilmektedir.
Asma Kat İmalatı
Asma Kat İmalatı
Asma kat tavan kirişlerine veya beton kolonlara montajlanarak yapılan kat sistemi olarak ta adlandırılabilir. Eğer asma katı taşıyacak bir kolon ya da direk yok ise çelik direkler ile taşınabilecek duruma getirilerek montajı bitirilmektedir.
Prekast İmalatı
Prekast İmalatı
Çelik Karkaslı Prekast Profil Cephe Karkas İmalatı, 1 cm’den 3 cm’ye kadar değişen kalınlıklardaki prekast betonun kalıplandırılarak arkasındaki profiller yardımıyla cepheye tutturulması sağlanan kalıplanması kolay kolaylıkla her türlü desenin verilebildiği uzun ömürlü bir dış cephe malzemesidir.
Ankraj İmalatı
Ankraj İmalatı
Ankraj; inşaat yapı sistemlerinde cephe, taban ve tavan yönlerinde uygulanabilen tutma ve yük çekme ürünü olup, 2,5mm’den 30mm’e kadar birçok et kalınlığında, proje tabanlı inşaat bileşenidir.
Peb Sistemli Yapı İmalatları
Peb Sistemli Yapı İmalatları
PEB Sistemi (Pre Engineered Building System); çelik sacın, soğuk şekillendirme yöntemiyle bükülerek mukavemet kazanması ile taşıyıcı profil olarak kullanıma sunulması yöntemidir.
CNC Plazma Kesim
CNC Plazma Kesim
ŞANLIBAYRAK Çelik olarak yüksek teknoloji ürünü CNC Plazma Kesim makinemizle; farklı kalınlıklarda sac, paslanmaz çelik ve Baklavalı SAÇ gibi malzemeleri ihtiyacınız olan parçalara, istediğiniz motiflerde dönüştürüyoruz.
Petek Kiriş İmalatı
Petek Kiriş İmalatı
Petek kirişler ile profilin gövdesi boyunca zikzak, dairesel yada elips el bir kalıba göre kesilmesiyle elde edilen iki parçanın uç bölgelerinden, gerektiğinde ek parça eklenerek, kaynakla birleştirilmesiyle elde edilen kiriş türüdür. Bu işlem tek parça bir çelik kirişin verimliliğini en yüksek değerine çıkarır.
Abkant Kesim ve Büküm
Abkant Kesim ve Büküm
Abkant Makinalarımız; CNC kontrollü Giyotin makinamız ile, yüksek hassasiyette 2500 mm genişliği ve 8mm kalınlığına kadar her türlü saçı kesebilmekteyiz.
Statik Boya Kaplama
Statik Boya Kaplama
ŞANLIBAYRAK Çelik olarak; elektrostatik boyama işlemi toz boyanın malzemeye tutunmasını sağlayarak aşınmaya, korozyona, kimyasal etkilere ve darbelere karşı mükemmel dirençli bir kaplama oluşturur. Toz boya kullanılmasının başlıca avantajları aşağıda listelenmiştir;
Haritacılık
Haritacılık
Hızla artan nüfus ile birlikte şehirlerimizde ihtiyaç duyulan mühendislik yapılarının alt yapısı olan haritacılık faaliyetlerinin önemi gün geçtikçe artmaktadır.
Betonarme Statik Proje
Betonarme Statik Proje
Betornarme yapıların statik uygulama projesi ve güçlendirme projesi ile ilgili statik tasarım desteği sağlamaktayız. Statik proje çözümlerinde güvenli ve ekonomik optimum yapı tasarımı sağlıyoruz.
Çelik Proje
Çelik Proje
Çelik yapıların güncel yönetmelik ve şartnamelerine göre statik-dinamik analizlerinin yapılarak statik hesap raporu hazırlanması, birleşme yeri, nesnel bağlantısı, gibi düğüm noktalarının statik tahlillerinin yapılması hizmeti sunulmaktadır.
Cephe Statik Proje
Cephe Statik Proje
Cephe statik hesaplamada, cepheye etkiyen rüzgar yükleri, deprem yükleri, cephe ağırlığı (cam + kompozit + profil vs.) dikkate alınarak oluşturulan kombinasyonlar ile gerekli tahkikler yapılır.
Taahhüt İşlemleri
Taahhüt İşlemleri
ŞANLIBAYRAK, çelik yapılar, betonarme yapılar, cephe panel kaplama sistemleri ve müteahhitlik uygulama hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.
Silindir Büküm
Silindir Büküm
4R HS modelleri yine HSS modellerinin kullanıldığı sektörlere ek olarak daha ufak çaplı jant ve egzost üretimi, yakıt deposu imalatı gibi daha bir çok çeşitli işlerde kullanılabilir. HSS modellerinden farklı olarak, bu modellerle tek motor, tek redüktör ve tek tork motoru bulunmaktadır.

Teklif Formu

Mimari tasarımlarda kullanılan programların kolaylığından, uygulama alanlarında mevcut olan makineleşmenin sağladığı kolaylıklara kadar her faktörü takip etmekte olup, iş güvenliği açısında var ola gelen bütün tedbirleri almaya gayret göstermekteyiz.
YUKARI
Whatsapp
Sipariş ve Bilgi Hattı